Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/1/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89

Warning: file_put_contents(/data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/../layouts/generated/2/block-other-sites-articles.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /data/domains1/vx263000/public/www_root/robots/load-other-articles.php on line 89
Sklo jako moderní stavební prvek, Hyperbydleni.cz

Sklo jako moderní stavební prvek

10.4.2009 | Redakce Hyperbydlení.cz | Sklo | Komentářů 0 |

Sklo dnes v rodinných domech a bytech potkáváme na každém kroku. Z kancelářských a veřejných prostor se přeneslo do interiérů domácností, kde nalézá postupně svou oblibu. Sklo nejenže přivádí denní světlo do interiéru, ale také plní roli moderního vzdušného stavebního materiálu, který s oblibou používá řada architektů a designérů.

Sklo jako moderní stavební prvek - foto, Hyperbydleni.cz
 

Sprchové kouty
Nejběžnějším užitím skla v bytě jsou sprchové kouty. Tyto atypické, rozměrově i tvarově neomezené konstrukce, dávají tvůrci možnost osobitého výrazu koupelny s maximální funkčností. Pro dokonalé dotvoření prostoru je možné použít barvené sklo nebo sklo s reliéfním dekorem. Nemusíme se ani bát údržby skla ve sprchovém koutu. Moderní přípravky úspěšně chrání sklo proti usazování vodního kamene a oxidaci skla, omezují znečištění, rosení a usnadňují celkovou údržbu. 


Celoskleněné dveře
Velmi působivým prvkem v interiéru jsou celoskleněné dveře. Precizní provedení při zachování bezpečnostních vlastností dokonale splňuje všechny funkční nároky a zároveň se stává svébytným designovým prvkem v interiéru. Kvalita používaných materiálů zaručuje nejen exkluzivní vzhled, ale i maximální pohodlí při jejich používání. 
Skleněná dveřní křídla jsou vyráběna v několika provedeních, díky kterým je možné dveře používat do různých interiérů s odlišnými požadavky na jejich vlastnosti. Čiré průhledné sklo prosvětluje interiér a je vhodné do prostorů, na které není kladen nárok na zachování soukromí. Matné sklo je oblíbenou variantou dveřních křídel, jehož povrch poskytuje snadnou údržbu. Světelnou ztrátu vyvažuje intimita, kterou neprůhledné sklo plně poskytuje. 

 

Sklo jako moderní stavební prvek - foto, Hyperbydleni.cz


Schodiště v moderním provedení
Vhodné využití skla v kombinaci se dřevem a nerezem představuje schodiště. Sklo lze použít jako nosný prvek schodiště a samozřejmě i pro nášlapy. Skleněné schodiště nezatíží interiér, ale naopak se stane jeho ozdobou. Díky světelnému podsvícení LED diodami můžete ještě více zdůraznit jeho lehkost a vzdušnost celého řešení a vytvořit unikátní estetický dojem. 

 

 

Sklo jako moderní stavební prvek - foto, Hyperbydleni.cz


Sklo jedině od profesionálů
Dnešní technologie umožňují donedávna neuskutečnitelné konstrukce a záleží pouze na fantazii architekta a zkušenostech a možnostech realizační firmy. Toto vše Vám nabízí MIJA-Therm, s.r.o., rodinná česká společnost se sedmnáctiletou tradicí v oboru. Technici společnosti aktivně spolupracují s architekty na technickém řešení navržených záměrů, a snaží se tak naplnit bezezbytku požadavky architekta na výraz a barevné ladění prostoru.
 

Sklo jako moderní stavební prvek - foto, Hyperbydleni.cz


Prezentované realizace a návrhy jsou výhradně realizacemi společnosti MIJA-Therm, s. r. o. ze Šumperka. 

Ukázky realizací je možné prohlédnout si na www.mija-t.cz nebo ve vzorkové prodejně, kde jsme vám k dispozici denně na adrese Bludovská 10, Šumperk.
 e-mail: info@mija-t.cz, tel. 583 214 921, 777 031 000. 
www.mija-t.cz 

 Diskutovat Tisknout článek

Hodnocení článku

hlasů: 5

Diskuze

Článek Sklo jako moderní stavební prvek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

počet příspěvků: 0

Zobrazit diskuzi » Přidat příspěvek

Najděte si své bydlení

Vybírejte z více jak 114000 nemovitostí v ČR

Nemovitost

Kraj

Obsahuje text

Poradna

V tuto chvíli neexistují žádné záznamyveletrhy

Veletrhy - foto, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY již 10 let s vámi, Hyperbydleni.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY j...

11.12.2018

Jubilejní ročník v novém: Přinese novinky,...

Veletrhy - foto, Buďte krásná a zdravá! Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z kosmetiky, nehtového designu a zdravého životního stylu., Hyperbydleni.cz

Buďte krásná a zdravá!...

10.10.2018

Holešovické výstaviště ožije na začátku...

Veletrhy - foto, Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018, Hyperbydleni.cz

Veletrh zdravého život...

05.10.2018

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY...

Veletrhy - foto, Chcete se dobře vyspat? Jak na to, zjistíte na podzimním veletrhu FOR INTERIOR., Hyperbydleni.cz

Chcete se dobře vyspat...

03.10.2018

Zná to asi každý, když se dobře nevyspíme, není...

Další veletrhy »

Články z našich webů

vlevo
vpravo